O nas admin 6 lutego, 2020

O NAS

Nasze usługi i proces

Jesteśmy firmą projektującą wizerunek marki, wnętrza lokali użytkowych i mieszkalnych, której doświadczenie oraz różnorodna ekspertyza sprawiają, że możemy pomóc wielu klientom zrealizować ich przedsięwzięcie i mieć znaczący wpływ na sukces każdego z nich.

Wierzymy, że połączenie kreatywnego myślenia, nasze umiejętności, wiedza i tworzenie niebanalnych projektów oraz realizacji wyróżnia nas.

  • PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ
  • GRAFIKA I BRANDING
  • PRODUKCJA I WYKONAWSTWO
  • SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ
PLANOWANIE I STRATEGIA

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konceptualizacji powierzonego zadania koncentrujemy nasze wysiłki na poszukiwaniach i spostrzeżeniach, aby dostarczyć niebanalne i piękne projekty.

O NAS

O NAS

KREACJA I KONCEPCJA

Zgodnie z naszymi spostrzeżeniami i wytycznymi opracowujemy koncepcję projektową ze wskazówkami dotyczącymi stylu, odbioru i doświadczeń konsumentów.

WIZUALIZACJA

Po etapie poszukiwania rozwiązań i koncepcji przechodzimy do tworzenia wizualizacji 3D, elementów graficznych, specyfikacji materiałów i dokumentacji wykonawczej.

PRODUKCJA I MONTAŻ

Ostatnim etapem naszej pracy  jest produkcja i montaż wykonanej zabudowy meblowej, wykonanie prac remontowych, montaż reklamy, czy oświetlenia dla jak najlepszego efektu końcowego.

Pracujmy razem